Bapon-Štepon s.r.o.

Firma Bapon-Štepon patří mezi tradiční české výrobce punčochového zboží. Bohatý výrobní program naší společnosti umožňuje zákazníkům nakoupit od jednoho dodavatele kompletní sortiment letního, zimního i sportovního zboží v pánských, dámských a dětských velikostech.

Naše výrobky se vyznačují pohodlným, příjemným a bezproblémovým nošením. Ponožky a podkolenky jsou navrhovány s ohledem na maximální funkčnost, kvalitu a trvanlivost, spolu s důrazem na estetickou úroveň výrobku. Využíváme dlouholeté know-how našich odborníků, moderní strojní vybavení, vybíráme kvalitní materiály splňující nejnáročnější kritéria – bavlnu, bambusové vlákno, duté vlákno, vlákno s nanočásticemi stříbra a v neposlední řadě vlnu s antibakteriální úpravou superwash.

Nejdůležitější pro nás jste Vy, naši zákazníci a Vaše spokojenost s našimi výrobky. Proto jsme do výrobního programu zahrnuli i výrobu na zakázku - podle přání zákazníka vyrobíme nadměrné velikosti ponožek, vypletená loga apod.

Důležitá je zpětná vazba, která přispívá k inovaci a neustálému vylepšování  sortimentu  zboží. Při  výrobě  se soustředíme na kontrolu jakosti a díky  tomuto  přístupu  jsme v  roce 1999  obdrželi  certifikát  kvality ISO 9001:2008, který pravidelně obnovujeme.

95 % naší produkce tvoří vlněné výrobky, převážně s řetízkovanou špičkou, které se velmi dobře uplatňují na evropských trzích. Největší podíl zahraničního odbytu připadá na rakouské odběratele, dále dodáváme ponožky do Německa, Irska a na Slovensko.